Akbank Müşteri Hizmetleri

Akbank, 1948 yılında Adana’da pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulan bir oluşumdur. Adana’da yaşayan Kayserili iş adamlarının ortak teşebbüsü ile şekillenen Akbank, ilk kuruluş yıllarında Adana-Kayseri Bankası olarak yeralmış daha sonra bu iki büyük ilin başharfleri ile AKBANK ismi hayata geçmiştir.

Akbank, Adana’da başlayan yolculuğuna 72 yıldır tüm Türkiye’de İstanbul Genel Merkez olmak üzere, 21 bölge müdürlüğü, 780 şube ve 13.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bankacılık sektöründe teknolojiyi de oldukça yakından takip eden ve müşterilerine hızlı çözümler üreten Akbank müşteri hizmetleri konusunda da oldukça titiz çalışmalar yürütüyor.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

Akbank müşterisi iseniz ya da Akbank ‘ın verdiği hizmetler hakkında bilgi almak istiyorsanız müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak aklınızdaki sorulara cevaplar bulabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri 444 25 25 ve 0 850 222 25 25 nolu telefonlardan hizmet vermektedir. Akbank müşteri hizmetlerine ister 444 25 25 numarasından isterseniz 0 850 222 25 25 nolu telefondan müşteri temsilcileri vasıtasıyla tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkündür.

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Akbank, 174 milyon müşterisiyle Türkiye’nin en büyük bankalarından biridir. En iyi teknoloji yatırımları ile müşterilerini de kendisi gibi yeni bir yüzyıla hazırlıyor. Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil uygulamaları, yüz tanıma teknolojisi ile Türkiye genelinde yaklaşık 4.900 ATM’si, 580 binden fazla POS terminali ile müşterilerine Akbank teknoloji ağını yüksek güvenlik ile kullanabilmeyi sağlıyor. Müşteri potansiyeli en yüksek bankalardan biri olan Akbank, bankacılık sektöründe müşterilerine en hızlı hizmet vermek üzere ister şubelerden, ister internetten isterseniz çağrı merkezi aracılığı ile çözüm bulabilirsiniz. En uygun kredi faiz oranları ile birçok kredi kampanyasına da imza atan Akbank, emeklilerin de en çok tercih ettiği bankalar arasında… Emekliler için özellikle yüksek emekli maaş taşıma promosyonu ile de ön planda yerini alıyor.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Nasıl Yapılır?

Zaman herkes için çok önemli… O yüzden telefonda bile olsa uzun süre işlem yapmak için beklemek yerine hemen ulaşmak herkesin önceliği haline geldi. Bu anlamda Akbank’ın müşteri hizmetleri 444 25 25 ve 0 850 222 25 25 telefonlarından fazla beklemeden işlem yapmak için sesli yanıt sistemi devreye girdikten sonra sırasıyla önce “4” ardından “2” yi tuşlamanız gerekir. Son bir işlem “0” ‘ı tuşlamanız ise sizi müşteri temsilcisine ulaştıracaktır.

Bir cevap yazın