Garanti Bankası BBVA Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri açısından teknolojiyi AR-GE çalışmalarıyla geliştiren ve hızla müşterilerinin hizmetine sunan bankalardan biridir. Alo Garanti sloganı ile geliştirilen telefon bankacılığına ister cep telefonunuzla yolda giderken, ister evinizden, ister ofisinizden ulaşabilir her türlü bankacılık işlemleriniz için destek alabilirsiniz. Alo Garanti Müşteri Hizmetleri’nin telefon bankacılığı diğer bankalardan farklı bir teknolojiye sahiptir ve sesle yönlendirme ile çalışmaktadır. Kısacası rakamları tuşlamak yerine talimatınızı sesle yaparsınız. Alo Garanti Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için ses doğrulaması yapmak gerekmektedir. Bu işlemi yapmak için Alo Garanti self-servis hizmeti ile sesinizi sisteme tanıtabilir ardından ses komutlarıyla çözüme ulaşabilirsiniz. Sesiniz sisteme tanımladıktan sonra uzun süreli işlemler gerektiren metin tanımlama bölümlerini atlar, direkt müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası BBVA Müşteri Hizmetleri 

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası hem 444’lü hattı hem de 0 850’li hattı olmak üzere 2 hattı bulunmaktadır. Alo Garanti, 444 0 333 ve 0850 222 0 333 numaraları kullanmaktadır. Garanti Bankası müşteri hizmetlerine hızlı ulaşmak istiyorsanız, önceliğiniz ses tanımlamanızı yapmanızdır. Diğer hızla ulaşım alternatifi ise 444 0 333 telefon numarasını çevirdikten sonra zaman kaybetmemek için sırasıyla 1, 3 ve 5’i tuşlamanız sizi direkt müşteri temsilcisine ulaştırır. Bu iki yöntem sayesinde vakit kaybetmeden Garanti Bankası BBVA direkt müşteri temsilcilerine ulaşmanız mümkün.

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Alo Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri isterseniz hesap işlemlerinizi başlatın, ister yatırım işlemlerinizi yönlendirin, isterseniz fatura işlemlerinizi, isterseniz de kart işlemlerinizi gerçekleştirin. Döviz alım- satım işlemleri, vergi ödemeleri, havale ve eft ve diğer fatura ödemeleri içinde Alo Garanti müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Sorun ya da şikayetleriniz, kayıp ya da çalıntı kartlarınız içinde ilk önce aramanız gereken Alo Garanti numaraları aşağıda yer almaktadır.

  • 0850 222 0 333
  • 444 0 333

Dilerseniz Garanti bankasının www.garanti.com.tr internet sitesi üzerinden iletişim formunu kullanarak da ulaşma şansınız bulunmakta…

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri WhatsApp Hattı

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerini WhatsApp hattına taşıyan öncelikli bankalardan biridir. 0 530 104 34 33 numaralı telefonu numarasını whatsApp uygulamanıza kaydederek Garanti Bankası’na ulaşabilir, ücretsiz olarak WhatsApp üzerinden destek alabilirsiniz. Whatsapp hattı üzerinden sadece sorun, öneri veya şikayetlerinizi aktarma şansınız bulunuyor. Bir uyarı da ekleyelim, Garanti Bankası olsa da whatsapp hattı üzerinden sadece bilgi alışverişi yapmanızı, kart bilgilerinizi ya da şifrelerinizi asla paylaşmamanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın