Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en yaygın ve en eski kredi kartı platformlarından biri olan Bonus Card platformunun sahibi olan Garanti Bankası kredi kartı ürünleri ile farklı pek çok seçenek sunmaktadır. Pek çok farklı kredi kartı ürünü olan Garanti Bankası aynı zamanda kolay kredi kartı onayı vermesi nedeni ile de tercih edilmektedir. Peki, Garanti Bakası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

İnternetten Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde en çok tercih edilen başvuru yöntemleri arasında yer alan online kredi kartı başvuru hizmeti Garanti Bankası tarafından da sunulmaktadır. İnternetten kredi kartı başvuru formu doldurmak isteyen kişiler Garanti internet sitesi üzerinden sırası ile kredi kartı ve kredi kartı başvuru formu bağlantılarını tıklayarak kredi kartı başvurusu işlemini internet üzerinden yapabilmektedir.

Bu işlem esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kesinlikle doğru bilgileri girmek olmalıdır. Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz ve ardından da bilgilerin doğruluğunu teyit ederek kayıt etmeniz çok önemlidir. Eksik ya da hatalı beyanda bulunmanız durumunda bankanın onay verdiği kredi kartını tekrar iptal etme hakkı bulunduğu unutulmamalıdır.

SMS İle Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Bir diğer başvuru yöntemi ise Garanti Bankası şubesi müşterileri için Alo Garanti 444 0 333 numaralı telefon üzerinden şahsen başvuru yapmaktır. Sesli yanıt sistemi üzerinden kredi kartı ve kredi kartı başvurusu adımlarını takip ederek başvurunuzu büyük bir kolaylıkla yapabilirsiniz.

SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilerin ise Garanti Bankası müşterisi olmasa dahi cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden büyük harflerle BONUS yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak 11 haneli T.C. kimlik numaralarını yazmaları ve oluşturdukları kısa mesajı 3340 numarasına göndermeleri yeterlidir.

Banka tarafından yapılan değerlendirme sonrasında kredi kartı başvurusu onayı verilmesi durumunda anlaşmalı kurye şirketleri ile basılan kredi kartı başvuru yapan kişinin adresine ulaştırılmaktadır. Bu nedenle adres bilgilerinin doğru, güncel ve eksiksiz olarak girilmesi büyük önem taşımaktadır.

Garanti Bankası Kredi Kartım Nerede?

Garanti Bankası kredi kartı başvurusunun sonuçları anında belli olmakla beraber kredi kartının basılarak müşterinin adresine ulaştırılması ise en geç 2 hafta içerisinde tamamlanmaktadır. Kredi kartı başvuru takibi işlemleri Bonus Flaş ve Cep Şube üzerinden yapılmakta olup kredi kartı başvurunuzun anlık olarak ne aşamada olduğunu takip edebilirsiniz. Kredi kartı başvuru onayı alınması durumunda kart teslimatı 15 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın