Garanti Bonus Kart Nedir?

Garanti Bankası yaptığı yenilikler ile beraber hemen hemen her kesimden olan müşterilerine farklı hizmet verme alışkanlığını da sürdürüyor. Nitekim gençlere yönelik olarak çıkartılan bonus kartın özellikleri de oldukça tatmin edici bir seviyede yer alıyor. Aslında herkesin yararlanma imkanının olduğu bir kart tanımlaması da bu kart çeşidi için yanlış olmaz. Zira sadece öğrenciler değil farklı kesimden insanların da ellerinde farklı hizmetlere ev sahipliği yapan bonus kartlar olduğunu söylemek son derece kolay.

Klasik kredi kartı gibi algılansa da aslında verdiği bonusların fazlalığı nedeni ile ismini de oradan alan kart yeniliklere açılan bir pencere gibi de düşünülebilir. Var olan bakiye ve kart limiti kadar alışveriş yapma imkanı sunan, mobil bankacılığı içerisinde barındıran bir kart olarak tasvir etmemiz en doğru yaklaşımlardan bir tanesi olacaktır.

Garanti Bonus Kart Nasıl Temin Edilir?

Her bankanın olduğu gibi Garanti Bankası’nın da kendisine özgü şubeleri ve internet sitesi hizmetleri mevcut konumda bulunuyor. Dolayısı ile eğer bonus kart sahibi olmak istiyorsanız ister şubelere isterseniz internet bankacılığı aracılığı ile garanti.com.tr sitesi üzerinden gerekli bilgiler ile başvuru yapmanız da oldukça kolay bir işlem sırasını sizlere sunuyor. Gerekli incelemelerin yapılmasının ardından belirlenen limiti ile beraber sizlere teslim edilen kartın detayları da aslında farklılık gösterebiliyor.

Gelir düzeyiniz, iş durumunuz, aylık ödeme planınız ve maaşınız son derece belirleyici olan faktörlerin başında geliyor. Yani size ayrılan limiti aslında sizin belirlemeniz de kart ile beraber olağan kılınmış durumlardan bir tanesi.

Bonus Kartın Faydaları Nelerdir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi alışverişlerinizden sonra sizlere tanımlanan bonus miktarının en fazla olduğu kartlardan bir tanesi de Garanti bonus kart ile beraber sizlere sunuluyor. Zira kullandığınız limit ile birlikte bu bonuslar sayesinde daha fazla alışveriş yapmanız, farklı harcamalar içerisinde bulunmanız da mümkün bir mertebede yer alıyor. Bu denli fazla avantajı sunan Garanti bonus kartınızın elinize geçme süresi de bulunduğunuz bölgeye göre 1 veya 2 hafta içerisinde gerçekleşebildiğinin bilgisini de verelim.

Bir cevap yazın