Gelir Belgesiz Yeni Kredi Kartı

Kredi kartı almak isteyen kişilerin yaşamış oldukları sorunların başında gelir belgesi yer almaktadır. İşyerinden gelir belgesi almak istemeyen ya da çalışmadığı için gelir belgesi olmayan kişilere de bankalar bazı istisnai durumlarda gelir belgesiz kredi kartı verebilmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Gelir belgesiz kredi kartı kampanyaları duyuruları bankalar tarafından yapılırken bankaların kampanyaları evraksız kredi kartı duyurusu olarak yapılmaktadır. Bankalar kredi kartı ödemelerini garanti altına almak adına mutlaka gelir talep etmektedir. Maaş bordrosu yoksa vadeli hesap cüzdanı ya da kira geliri için kira kontratı gibi ek evraklarla düşük limitli kredi kartı başvurusu yapılmasına izin verebilmektedir.

Kredi kartı kullanan kişi sayısı her geçen gün artarken bazı bankalar gelir belgesiz kredi kartı verebiliyor. İşte gelir belgesiz yeni kredi kartı veren bankalar listesi;

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank internetten kredi kartı başvurusu yapılmasına olanak sağlamakta olup bu nedenle gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yapılmasına izin verilmektedir.

Akbank internet sitesi üzerinden giriş yaptıktan sonra online kredi kartı başvuru linkine tıklayarak açılan kredi kartı başvuru ekranında sizden istenen bilgileri doldurarak onay vermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda kredi kartınız adresinize gönderilecektir.

Card Finans Gelir Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Card Finans internet sitesi üzerinden uluşabileceğiniz hemen başvur butonunu tıklayarak internetten kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Siteden vereceğiniz telefon numaranız üzerinden Card Finans müşteri hizmetleri yetkilisi sizi arayarak kişisel bilgilerinizi teyit edecek ve evraksız kredi kartı başvurunuzu alacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda kredi kartı Finasbank tarafından adresinize teslim edilir.

Denizbank Adrese Teslim Kredi Kartı Kampanyası

Denizbank 250 lira hediyeli bonus kredi kartı kampanyası tüm hızı ile devam ederken Denizbank internet sitesi üzerinden sadece kimlik numarası ve telefon numarası bilgilerini vererek evraksız kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.

Çalışmayana Kredi Kartı Verilir Mi?

“Gelirim yok kredi kartı alabilir miyim?” diye soranlara ne yazık ki bankalar olumsuz yanıt vererek kredi kartı başvurusunu reddetmektedir. Hiçbir gelir belgesi olmayan kişilerin kendilerine kredi kartı almalarına izin verilmemekte olup bu noktada kullanılabilecek tek çözüm yolu ek kredi kartı başvurusunda bulunmaktır. Buna ek olarak bankada vadeli hesapta parası olan kişilere bankalar vadeli hesap cüzdanı ve kira geliri olan kişilere de kira kontratı ile maaş bordrosuz kredi kartı onayı verebilmektedir.

Bir cevap yazın