Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Halk Bankası Türkiye’nin en büyük destekçisi olmaya devam ediyor. Dünya sağlığında büyük bir tehdit oluşturan Covid-19 salgını sebebiyle yaşanılan normalleşme sürecinde sizlere destek olmak amacıyla Halk Bankası dört adet kredi destek paketini hizmete sundu. yaşanılan bu pandemi dolayısıyla alınan önlemlerden biri de evlerde kalıp, sosyal mesafeyi korumaktı. Şimdi normalleşme süreciyle birlikte pek çok ihtiyaç doğdu. Bu ihtiyaçları en kısa sürede gidermeniz için size sunulan kredi destek paketlerini inceleyin. Düşük faiz oranları ve uzun vade imkanlarıyla bu paketler sizi çok rahatlatacak. Ev almak için “Avantajlı Konut Kredisi Paketi”, evinizin ihtiyaçlarını ya da kendi ihtiyaçlarınızı almak için “Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi”, taşıt alabilmek için “Taşıt Kredisi Destek Paketi”, tatile gidebilmek için “Tatil Destek Kredi Paketi”ni ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Avantajlı Konut Kredisi

Sizlere evinizi alma kolaylığını yaratan kredi türüdür. Covid-19 salgını nedeniyle normalleşme sürecine geçiş ile 12 aya kadar ödemesiz dönemli “Avantajlı Konut Kredisi” destek paketi Halk Bankası tarafından hizmetinize sunuldu. Hayallerinizdeki evi almaya hiç bu kadar yakın olmamıştınız. Gelin ve bu kredi destek paketi kapsamına bakın.

Paket içeriği olarak; sıfır (yeni) ve ikinci el konutlar üç büyük ilimizde (İstanbul, Ankara ve İzmir) en çok 750 bin TL, diğer illerimizde en çok 500 bin TL’ye kadar kredi kullanılabilir. Size özel avantajlı faiz oranları ile çekeceğiniz konut kredinizi; ister aylık olarak eşit taksitlerle, ister 12 aya varan ödemesiz dönem imkânı ile 15 yıla varan vadede, %10’dan başlayan, düşük peşinat oranı ile kullanabilirsiniz. “Avantajlı Konut Kredisi Paketi” faiz oranları, yeni kredi kullanımları için geçerli olup, yeniden finansman ve diğer bankalardan kullanılan kredilerin Halk Bankasına transferi için uygulanmayacaktır.

Tutar ve Ödeme Koşulları Nelerdir?

Sıfır (yeni) konutlar için %0,64 faiz oranı, 2. el konutlar için %0,74 faiz oranı ile 180 aya kadar vade imkanı ile, üç büyük ilde (İstanbul, Ankara ve İzmir) en çok 750 bin TL’ye kadar; diğer illerde en çok 500 bin TL’ye kadar kullanılabilecektir.

Ayrıntılı bilgi için https://www.halkbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/konut-kredileri/hesapli-evim-konut.html adresini kullanabilir, Halk Bankası Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da Halk Bankası şubelerine gidebilirsiniz. Başvurular Halk Bankası şubeleri üzerinden yapılmaktadır.

Sosyal Hayatı Destek Paketi

Evinizin ve sizin ihtiyaçlarınız düşünülerek geliştirilen “Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi” Halk Bankası şubelerinde. Sosyal hayatı destek kredisi bireysel müşterilerin sosyal ihtiyaçlarının finansmanının uygun şartlarda gerçekleştirilmesinin yanında yerli üretim yapan elektronik, mobilya, beyaz eşya, ev tekstil gibi sektörlerin desteklenmesi için vardır. Küresel salgın yaşadıktan sonra normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın yeniden canlanması ile birlikte; sizin mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanması amacıyla aylık %0,55’ten başlayan faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 60 aya varan vade seçenekleriyle 30.000 TL’ye kadar “Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi” hizmete sunulmuştur.

Tutar ve Ödeme Koşulları Nelerdir?

Anlaşmalı firma veya bayilerden alınan proforma fatura ya da kesin fatura ile 30.000 TL’ye kadar krediniz aylık %0,55 faiz oranıyla ya da anlaşmalı olmayan firma, bayi ya da mağazadan alınan proforma fatura ya da kesin fatura ile krediniz aylık %0,82 faiz oranıyla Halk Bankasında. Kredi ödemelerinizi 6 ay ödemesiz dönemli olarak kullanabilirsiniz. Ürüne ait faiz oranı, Halk Bankasından en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, Hayat Sigortası yaptırmayı, Halk Bankası Kredi Kartını talep eden müşteriler için geçerlidir.

Ayrıntılı bilgi için https://www.halkbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/kredi-basvurulari/ihtiyac-kredisi.html adresini kullanabilir, Halk Bankası Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da Halk Bankası şubelerine gidebilirsiniz. Başvurular Halk Bankası şubeleri üzerinden yapılmaktadır.

Taşıt Kredisi Destek Paketi

Taşıt kredisi, sıfır km araçlar veya ikinci el otomobiller için alım kolaylığı yaratan kredi türüdür. Bu kredi türüyle istenilen araca, uygun ödeme seçenekleri ile sahip olmak mümkündür. Bireysel ya da kurumsal müşterilere; yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan satın alacağı sıfır km ya da ikinci el binek araç veya ticari araçlar için 60 aya varan vade seçenekleriyle “Taşıt Kredisi Destek Paketi” sunulmuştur. Kampanyaya 0 Km ve 2. el motosiklet alımları da dâhildir.

Tutar ve Ödeme Koşulları Nelerdir?

Taşıt Kredisi Destek Kredi Paketi’nden;

  • Anlaşmalı yerli otomotiv üretimi yapan firmalardan satın alacağınız 0 km taşıt için, belirli marka ve modellerde aylık %0,49’dan başlayan faiz oranları ile 60 aya varan vade kadar 120.000 TL’ye kadar,
  • Satın alacağınız 7 yaşına kadar olan 2. el taşıt için ise, aylık %0,82 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 60 aya varan vade seçenekleriyle 150.000 TL’ye kadar yararlanabilirsiniz.

Anlaşmalı Otomobil (0 Km) Firmaları:

Binek Araçlar: Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Toyota

Ticari araçlar: BMC, Fiat, Ford, GAZ, Güleryüz, Isuzu, Karsan, Mercedes, Otokar

Ayrıntılı bilgi için https://www.halkbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/tasit-kredileri/tasit-kredisi.html adresini kullanabilir, Halk Bankası Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da Halk Bankası şubelerine gidebilirsiniz. Başvurular Halk Bankası şubeleri üzerinden yapılmaktadır. 

Tatil Destek Kredi Paketi

Pandemi sebebiyle bir süre evde kaldınız. Şimdi de sosyal mesafe kurallarına uyarak tedbiri elden bırakmadan tatil yapma vakti. Halk Bankası’tan maaş alan emekli ve Bordro24 müşterilerine anlaşmalı seyahat ya da turizm firmalarından yapılacak tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacının uygun şartlarda sağlanmasına yönelik 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile “Tatil Destek Kredi Paketi” hizmete sunulmuştur.

Tutar ve Ödeme Koşulları Nelerdir?

Tatil Destek Kredi Paketi’nin 1. ve 2. taksitleri banka ve ilgili firma tarafından ödenecek; müşterilerin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda müşterilerin kullanacağı kredinin faizi aylık %0,67 oranına denk gelmektedir.

Anlaşmalı firmalar https://www.halkbank.com.tr/ adresinde yayınlanacaktır.

Ayrıntılı bilgi için https://www.halkbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/kredi-basvurulari/ihtiyac-kredisi.html adresini kullanabilir, Halk Bankası Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da Halk Bankası şubelerine gidebilirsiniz. Başvurular Halk Bankası şubeleri üzerinden yapılmaktadır.

Evde kalma süreci pek çok ihtiyaç ortaya çıkardı. Normalleşme süreci ile de bu ihtiyaçların giderilmesi arayışına girildi. Eksik olan ya da yenilenme ihtiyacı olan ev, taşıt ya da eşyalarınız için para sıkıntısı çekebilirsiniz. Eksiklerinizin bir an önce tamamlanması için sunulan kredi destek paketleri mutlaka işinize yarayacak. Siz de pandemi döneminde ortaya çıkan bu ihtiyaçlarınıza uygun olan Halk Bankası kredi paketlerinden birini kullanabilirsiniz. Ev almak için “Avantajlı Konut Kredisi Paketi”, evinizin ihtiyaçlarını ya da kendi ihtiyaçlarınızı almak için “Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi”, taşıt alabilmek için “Taşıt Kredisi Destek Paketi”, tatile gidebilmek için “Tatil Destek Kredi Paketi”ni Halk Bankasında bulabilirsiniz. En uygun faiz oranları ve vade imkanları ile bu paketler size çok yardımcı olacak.

Başvurularınızı internet sitesi üzerinden değil, Halk Bankası şubeleri aracılığıyla yapabilirsiniz. Size en yakın Halk Bankası şubesi için https://www.halkbank.com.tr/ adresine bakabilirsiniz.

“Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın