İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartı markaları arasında yer alan Maksimum kredi kartı platformunun sahibi olan İş Bankası kolay kredi onayı vermesi nedeni ile tercih ediliyor.
İş Bankası kredi kartı başvuruları farklı pek çok kanaldan yapılabilmektedir. İş Bankası şubeleri üzerinden sadece kimlik belgesi ile kredi kartı başvurusu yapılabilirken buna ek olarak internetten ve kısa mesaj gönderilerek te kredi kartı başvurusu yapılmasına olanak sağlanmaktadır.

İş Bankası Online Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternetten kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilere kolaylık sağlayan İş Bankası internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru formu doldurulmasına izin veriyor. İş Bankası internet sitesi üzerinden sırası ile Bireysel, bireysel kartlar ve kredi kartı başvurusu linklerini tıklayarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Sırası ile bu bağlantıları tıkladıktan sonra gelen yeni ekranda sizden istenen kimlik numarası, cep telefonu, adres ve aylık gelir belgesi gibi kişisel bilgileri girmeniz durumunda banka iletişim bilgileriniz üzerinden kredi kartı başvuru sonucunuzu tarafınıza iletecek, başvurunuzun onaylanması durumunda ise adresinize kartınızı kurye ile gönderecektir.

SMS İle Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mesajla kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne girerek MAXIMUM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numarasını da ekleyerek oluşturdukları kısa mesajı 4402 numarasına göndermeleri yeterlidir.Banka bu başvuruyu değerlendirecek olup kredi kartı başvurusu onaylanan kişilere kredi kartı başvuru sonucu kısa mesaj ile gönderilmektedir. Onay alan kişilere başvuru yaparken vermiş oldukları adres bilgileri üzerinden kredi kartı teslimatı özel kuryeler tarafından yapılmaktadır.

Kart Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kredi kartı başvurusu konusunda müşterilerine büyük kolaylık sağlayan İş Bankası internet ve kısa mesaj yöntemi ile yapılan başvurularda evraksız kredi kartı onayı vermektedir.Şubelerden yapılan kredi kartı başvurularında sadece kimlik belgesi ile başvuru formu doldurulmasına izin verilmekle beraber yüksek kredi notu ortalaması olmayan kişilerden buna ek olarak aylık geliri gösteren belge ve adres belgesi de talep edilebilmektedir.

Başvuru Sonucu Kaç Günde Gelir?

Anında kredi kartı veren bankalar arasında yer alan İş Bankası belirli şubeler üzerinden kredi kartı başvurusunun onaylanması durumunda kredi kartını aynı gün teslim etmektedir. İnternetten ve diğer kanallardan yapılan başvurularda ise kredi kartı onayı verilmesi durumunda en geç 3 iş günü içerisinde kart teslimatı yapılmaktadır.

Bir cevap yazın