Kara Listedekilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Ekonomik koşullarlın kötüleştiği şu günlerde 62 milyonluk Türkiye’de her iki kişiden biri kredi veya kredi karı borcundan dolayı icralık olmuş durumda… Hal böyle iken bankalar da gerek kredilerini gerekse kredi kartlarını ince eleyip sık dokuyarak tüketicilere ulaştırıyor. Özellikle son yıllarda kart ve kredi mağdurlarının sayısı oldukça arttı. Sicil affı da en son 2017 yılında gerçekleştirilmişti. O zamandan bu yana birçok yeni mağdur eklendi. Birçok banka kredi yapılandırmalarıyla ya da borç transferi kampanyalarıyla bir nebze olsun insanların yükünü hafifletmeye çalıştı. Ancak bilinmesi gereken bir gerçek var ki bu durumda olanların mutlaka kendilerini tekrar iyi hissetmelerini sağlayacak bir stratejiyi benimseyip tekrar nasıl bu borçtan kurtarabilirim? Diye düşünmeye başlamaları gereklidir. Bunun en kolay yolu da aslında çok basittir ve kredi notunuzu tekrar yükseltmenin arayışına girmek bu aşamada çok önemlidir. Peki bunu nasıl yapmalıyım? Sorusunun cevabı için lütfen okumaya devam edin…

Kara Listeden Nasıl Çıkarım?

Kara listeden çıkmak belki de şu anda birçok insanın hayalidir. Bu konuda sizin çabanız ve yapılması gerekenleri doğru ve yerinde yapmanız sizi adım adım kara listeden çıkarmayı sağlayacaktır. Borç ödeme süreci uzun ve korkutucudur. Hele bir de icralık olmuşsanız her an evinize işyerinize haciz gelecek korkusu yaşıyorsanız daha da zordur. Kimse mücadele etmeden bu borç savaşını kazanamaz. O yüzden şimdi vakit kaybetmeden neler yapmanız gerektiğine dair ayrıntılara odaklanalım.

Kara Listedekilere Kredi Kartı Veren Bankalar var mı?

Kara listedekilere kredi kartı veren bankalar var. Ancak dikkatli başvuru ile bu mümkündür. Hemen almalıyım diye düşünerek her bankaya kredi kartı başvurusu yapmanız kredi notunuzu düşürecek, işlerinizi daha da zorlaştıracaktır. Kredi kartı almanız kredi notunuzu yükseltme işleminizin ilk adımıdır. Bu anlamda küçük limitli ve düzenli ödeme yapabileceğiniz bir kredi kartı işinizi görecektir. Düzenli ödeme size kredi notu olarak geri dönecektir. Amacımızı hatırlayalım, kredi notunuzu yükseltmek ve üstü çizilmişlerin listesi kara listeden bir an önce normale dönmek… Bu taktk ile maksimum 3 ayda kara listeden çıkma şansınız bulunuyor. Zaman yönetimi ve borç yönetimi ile kara listeden böyle kısa bir sürede kredi kartı kullanarak başarabilirsiniz.

Gelelim kara listedekilere kredi kartı veren bankalar hangileri? Finansbank, TEB, Denizbank ve ING Bank… Bu bankalardan seçeceğiniz bir bankadan kredi kartı alarak düzenli ödemeler ile 3-6 ay içerisinde kredi notunuzu yükseltebilir hatta kara listeden çıkabilirsiniz.

“Kara Listedekilere Kredi Kartı Veren Bankalar” üzerine 2 yorum.

Bir cevap yazın